
Strategie dag SLO
Verhaal uit de praktijk: Het webinar van SLO werd door Daniel Godinho Veiga als dagvoorzitter in goede banen geleidt. Waar
De XL studio vulde zich met fysieke bezoekers en diverse organisaties en sprekers deden online mee.
Samen met jou
Deze Koersdag had een speciaal element. Naast de informatieve gesprekken die in de talkshow studio werden gevoerd, werden de deelnemers/organisaties thuis op een speciale manier bij dit hybride evenement betrokken. Er was een online photobooth, waardoor de organisaties/deelnemers online meer betrokken werden bij dit hybride evenement. Deze foto’s werden tijdens de pauze’s gedeeld. Zo konden de fysieke en online deelnemers van elkaar zien hoe iedereen bij dit hybride evenement betrokken was.
De online Koersdag was een mooie uitdaging voor ons team en onze partners. Waarbij Webinary in het voortraject, de regie en de (pre-)productie in co partnership met de organisatie optrok om dit online evenement tot een succes te brengen. En dat is gelukt! Zowel deelnemers, De Belastingdienst, als sprekers kijken terug op een geslaagde en goed georganiseerde dag.
Wilt u meer weten over de interactieve mogelijkheden die wij aanbieden? Neem dan telefonisch contact met ons op of bekijk onze informerende pagina!
Verhaal uit de praktijk: Het webinar van SLO werd door Daniel Godinho Veiga als dagvoorzitter in goede banen geleidt. Waar
Online ALV met stemgewicht. Als specialist in Online ALV’s mochten wij de ALV van Brancheorganisatie Kinderopvang vanuit de Studio organiseren.
Een webinar is in de basis niet interactief, hoewel er veel verschillende manieren zijn om een webinar wél interactief te